کلاسایی که خیلی وقت بود میخواستم ثبت نام کنم بالاخره ثبت نام کردم ولی هنوز شروع نکردم به خوندن امشب قرار بر این هست که شروع کنم.

برنامه ی کنکورم که سر جاشه واقعا میشه امسال تموم کنم کارش رو.

اواسط هفته ی دیگه تا اخراش میخوام برم سفر از نوع اجباری و البته از اون سفرایی که بار از روی دوش ادم برمیدارن!

برنامه ی درسیم خیلی سنگین و فشرده شده و میخوام به دید مثبت به برنامه های پیش اومده نگاه کنم و بیشتر از این زندگی رو سخت نکنم برای خودم بالاخره میگذره و میره.

از نظر اقتصادی اوضاع خیلی خوب نیست ولخرجی زیاد داشتم.از نظر برنامه ی درسی و. کلی نگرانی و استرس دارم و اصلا فکرم لحظه ای ازاد نمیشه کلی کارای دیگه ریخته سرم که باید فردا انجام بشن

کتاب ادمای سمی کتاب خیلی فوق العاده ای برای ادمی مثل من که ادمای سمی اذیتش میکردن باعث شده خیلی روابطم بهتر بشه 

سریالی رو که قرار بود یکسال پیش ببینم یکماه میشه شروع کردم و به احتمال زیاد دوشنبه تموم میشه 

بعد از مدت ها رفتم جشن درست و حسابی و خوب از همون مدلایی که عاشقشونم بدون اینکه غر بزنم.

برخلاف روزای قبل که خیلی نامنظم به پوست و موهام رسیدگی میکردم الان خیلی منظم و با برنامه میرسم بهش!

زندگی با این که فوق العاده سخت شده و مشکلات روز به روز بیشتر از قبل میشن ولی حالم خوبه و بیشتر از قبل خدا رو شکر میکنم و سعی میکنم مثبت و شاد باشم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها